Kampanje: Opptil 30% rabatt på ulike produkter i begrenset periode

Takk for din henvendelse

Vi tar kontakt så snart det er mulig.

«Vi i Flesland Flis bruker JobBox til prosjektstyring, timeregistrering og elektronisk kjørebok. Det er en stor fordel at alt er samlet på ett sted og en kan ha det med seg overalt.

Det er enkelt å føre opp timer, laste opp bilder og fylle ut kontrollister på mobilen mens man er på farten.»

– Flesland Flis AS

«I Orion Prosjekt bruker vi JobBox sitt HMS-system og kvalitetssystem, både internt og i prosjekter.

Vi valgte JobBox fordi vi så nytten av å kunne bruke sjekklister direkte på nettbrett når man er ute på anlegg. Verktøyet har effektivisert vår arbeidsdag.»

– Orion Prosjekt AS

«Me benytter JobBox til å dokumentere arbeid, spesielt for prosjektering og utføring. I tillegg har JobBox eit enkelt og brukarvennleg system for registrering og oppfølging av avvik og RUH. Me har stort fokus på HMS-arbeid, ved kontinuerleg utføring av risikovurderingar, sikker jobb analysar, vernerundar med meir. JobBox har dei reiskapane me treng i vårt HMS-arbeid.»

– Gravdalgruppa AS

Loading...